На Закарпатті медики пішки лісом добиралися до хворої пацієнтки

Ніщо не зупинить наших медиків у прагненні допомогти пацієнту. Часто доводиться долати пішки кілометри бездоріжжя, щоб дістатися до хворого. Останній випадок трапився сьогодні зранку на Рахівщині. Близько 10.00 на лінію “103” надійшло повідомлення – у 75-річної жінки із с.Кобилецька Поляна сильні болі у животі. Про це розповіли на сторінці 103 Закарпаття.

Вже за мить фельдшер Власта КОСМИНКА та водій Тиберій ШВАМБЕРГ мчали на виклик. Однак, дістатися до пацієнтки автівкою «швидкої» було неможливо: через рясні дощі ґрунтова дорога перетворилася у суцільне болото. Бригаді довелося взяти все необхідне із собою і навпростець, лісом та багнюкою, добиратися до пацієнтки майже 40 хвилин… Після огляду хворої та надання їй екстреної медичної допомоги, фельдшерка прийняла рішення про необхідність госпіталізації пацієнтки. Але постало питання – як транспортували хвору до автівки «швидкої» – самостійно жінка була неспроможна пересуватися.

На щастя, відгукнулись місцеві мешканці, серед яких був і Володимир ГУЦУЛ. Чоловік своїм позашляховиком звіз з гір пацієнтку разом з бригадою до медичного авто. Відтак, жінку було доставлено до Рахівської райлікарні.

Бригада № 1208 щиро дякує всім, хто долучився до порятунку. Разом – ми сила!

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар