На Закарпатті інвестори подарували громаді Воловеччини дитячий майданчик

1 жовтня у Воловці розпочалося будівництво дитячого майданчику, який громаді селища міського типу подарував інвестор проекту Smart Borzhava.

Місцеві комунальні служби почали облаштування основи під майданчик в рамках благоустрою парку. За проектом ігрове обладнання буде встановлено на галявині зліва від паркового містечка.

Інвестор разом із селищною радою заявили, що очікують на пропозиції місцевих мешканців, в першу чергу, батьків, як найкраще обладнати дитячий ігровий простір.

Відомо, що населені пункти Воловеччини страждають від нестачі дитячих просторів та навчальних закладів дошкільної освіти. Також, однією з найбільш проблем краю вважається високий рівень безробіття.

Проектом з будівництва вітрового парку Smart Borzhava передбачено сплату інвестором за оренду землі в місцеві бюджети щороку понад 50 тисяч євро, а щорічний внесок у соціальний розвиток районів складатиме ще додаткові 50 тисяч євро.

Під час будівництва ВЕС для місцевого населення буде створено майже 1500 робочих місць. А ще з’являться так звані вторинні робочі місця, бо ж задіяних у будівництві людей потрібно буде годувати, перевозити тощо.

Для обслуговування станції буде задіяно 30 осіб, які працюватимуть у три зміни.

Яскравий приклад реалізації такого сучасного проекту – будівництво вітрового потужністю 32,4 мегавата парку на Одещині, який 2 тижні дому було запущено в експлуатацію.

Саме цей потужний інвестор планує інвестувати майже 140 млн Євро у ВЕС на території Закарпаття – загальна проектована потужність ВЕС – 120 МВт.

І якщо держава не створюватиме інвестору штучних перешкод, невдовзі Закарпаття отримає значні інвестиці та робочі місця, а як наслідок і податки та інші інфраструктурні зобов’язання інвесторів.

Холдинг працює в Туреччині з 1958 року, почавши роботу як звичайна будівельна компанія, але в останні 10 років активно будує об’єкти “зеленої” енергетики.

До слова, у звіті консалтингової компанії BiGGAR Economics, в якому аналізувався вплив шотландських вітрових електростанцій на зайнятість у сфері туризму в цій області, в 2016 році був зроблений висновок про те, що немає ніяких доказів того, що вітрові електростанції негативно впливають на туризм в даному районі – пише theguardian.com.

«Сподіваюся, це останнє дослідження, нарешті, розвіє міф про те, що вітряні електростанції негативно впливають на роботу в сфері туризму», – зазначив директор WWF Шотландії Ленг Бенкс. «Насправді реальність така, що в деяких випадках вітряні електростанції самі стають туристичними визначними пам’ятками» – сказав він.

Відправ другу:
Залишіть коментар