На Закарпатті готують запуск інтерсіті-плюс «Київ-Мукачево»

Інтерсіті+ «Київ-Мукачево» почне курсувати на Закарпаття після того, як з держбюджету буде профінансовано будівництво двох поїздів на Крюківському вагонобудівному заводі.

Про це повідомив заступник голови Закарпатської ОДА Віталій Цвігун на форумі «Re:Open Zakarpattia»

“На Закарпатті готуємося до запуску інтерсіті-плюс сполученням “Київ-Мукачево”, відстань між столицею та закарпатським містом поїзд долатиме за 9 годин”, – зазначив Цвігун.

За його словами, раніше уже були ініціативи запустити на Закарпатті інтерсіті.

“Тоді Укрзалізниця тестувала два поїзди для таких маршрутів на Закарпатті — це Hyundai та поїзд ЄКР-01 Крюківського заводу. На жаль, Хюндай не зміг пройти цей шлях і не подолав маршрут у горах. А от крюківський подолав. Ми звернулися до Крюківського заводу з питанням, чи зможуть вони побудувати для Закарпаття два такі поїзді за умови державного фінансування. Там сказали, що так. Область звернулася до Кабміну з проханням передбачити в бюджеті фінансування саме цих двох поїздів”, – сказав Цвігун.

За словами Віталія Цвігуна, поки що у проекті бюджету цієї статті немає. « Це недешева покупка, але вона себе однозначно виправдає, – додав чиновник. – З Києва до Мукачева можна було б доїхати за 9 годин».

Відправ другу:
Залишіть коментар