На Закарпатті думають, як об’єднувати села, де живуть різні нації

Про це сьогодні, 15 травня, йшлося під час наради голови ОДА із керівниками районів.
Закарпаття

Юдіта Петеі, керівник Виноградівського району, де, як відомо, співіснують різнонаціональні громади, акцентувала: “Там, де живе кілька націй, слід підходити до процесів реформи акуратно і обережно ставитися до об’єднання – щоби не допустити негативу й надалі жити гармонійно”. Голова обради Володимир Чубірко підсумував: “Мусимо зламати стереотипи в системі управління. Ніхто не дає вказівок чи настанов щодо об’єднань. Є приклади, методика, рекомендації. Але все залежить від волі громад”.

Керівник Офісу реформ в Закарпатській області Іван Дем’янчук, ведучи тему про реформу, що має на меті децентралізацію, розповів про документи, які регламентують роботу з добровільних об’єднань громад – цей процес триває у рамках адміністративної реформи й передбачає кілька етапів.

Керівник області, наголошуючи на важливості цих процесів, пояснив представниками районів, що ідеться передовсім про інтереси і волю громад. А ще в цій реформі треба уникати політики і дбати винятково про розвиток місцевих спільнот, – повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

Відправ другу:
Залишіть коментар