На Закарпатті ДСНС-ники перевірили заклади для літніх людей

Після трагедії в Харківському будинку для літніх людей в Україні підсилено контроль за закладами, які опікуються людьми похилого віку.

На території Ужгородського району відбулися спільні рейди рятувальників та правоохоронців до закладів, що опікуються людьми похилого віку. Для здійснення інформаційно-роз’яснювальної роботи фахівці навідалися до Центру надання соціальних послуг Великодобронської сільської ради та Тур’я-Реметівського психоневрологічного інтернату.

Рятувальники вивчили стан забезпечення протипожежного захисту в згаданих закладах, зокрема звернули увагу на наявність і справність первинних засобів пожежогасіння. Крім цього, фахівці оперативно-рятувальної служби Закарпаття нагадали персоналу, як слід поводитися у разі виникнення пожежі. Так, рятувальники розкрили тему правильної евакуації з будівлі та розповіли, як слід користуватися вогнегасником. Для кращого засвоєння інформації працівникам роздали інформаційні листівки на протипожежну тематику, – повідомили в У ДСНС України у Закарпатській області

Відправ другу:
Залишіть коментар