На Закарпатті доступні онлайн екскурсії дерев’яними церквами (ВІДЕО)

Храми України та Польщі можна оглянути онлайн. 3D-тури ними підготували в межах програми “Дерев’яні церкви — приховані скарби спільного туристичного регіону Карпат”.Роботу над нею завершать за тиждень, 30 квітня. Про це розповів директор Агентства регіонального розвитку “Закарпаття” Михайло Данканич.

Із 2019-го року спільно з закордонними колегами вони працювали над безкоштовними віртуальними екскурсіями українськими та польськими дерев’яними храмами.

3D-тури дерев’яними церквами Закарпаття розробляли в межах програми транскордонного співробітництва. Працювати почали в листопаді 2019-го, — сказав директор агентства регіонального розвитку “Закарпаття” Михайло Данканич. Каже: загальний бюджет — майже 66 тисяч євро на втілення проєкту в Україні та Польщі.

“Для реалізації всіх заходів проєкту протягом півтора року у нас було близько 33 тисяч євро: заробітна плата працівника, менеджерам, проведення конкурсу для фотохудожників, оплата заходів, конференцій, семінарів, створення фотобанків, виготовлення великих фоторамок, фотовиставок, яка тривала протягом місяця в ужгородському скансені”, — розповів Михайло Данканич.

За його словами, поступово 3D-тури доповнюватимуть фотоекскурсіями іншими церквами Закарпаття.

Подробиці в сюжеті Суспільного:

Відправ другу:
Залишіть коментар