На Закарпатті до зведеного бюджету перераховано понад 8 млрд гривень податків та зборів

За оперативними даними, протягом січня-серпня 2022 року, платники Закарпатської області сплатили понад 8 млрд 208 млн грн до Зведеного бюджету. Про це інформує Олексій Петріченко – начальник Головного управління ДПС у Закарпатській області. Зокрема, суб’єкти господарювання та громадяни перерахували до місцевих бюджетів майже 5,2 млрд грн та понад 2,9 млрд грн – до державного бюджету.

Варто зазначити, що у порівнянні з відповідним періодом 2021 року надходження до місцевого бюджету збільшились на 37,4%, а до державного бюджету – на 19,9%.

За словами Олексія Петріченка, сумлінна сплата податків, продуктивна діяльність бізнес-спільноти краю, наповнення як місцевих, так і державної скарбниці нашої країни заслуговує на щиру подяку.

Дякуємо усім платникам податків, суб’єктам господарювання, які ведуть чесну підприємницьку діяльність, таким чином даючи можливість державі забезпечувати соціальні виплати та підтримувати боєздатність ЗСУ. Разом переможемо! Слава Україні!, – наголошує очільник податкового відомства області.

ДПС у Закарпатській області

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар