На Закарпатті Держпродспоживслужба перевіряє заклади харчування та проживання переселенців

57 взірців питної води для проведення лабораторних досліджень вилучили фахівці Держпродспоживслужби із місць, де проживають внутрішньо переміщені особи. Відхилення від встановлених нормативів за мікробіологічними показниками виявили у 10 зразках, — повідомила Суспільному виконувачка обов’язків начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області Сніжана Локес.

За її словами, по три проби з відхиленнями виявили в Іршаві та Великому Березному, по одній — у Перечині, Берегівському, Мукачівському та Тячівському районах.

“При виявленні відхилення від норм керівникам закладів чи іншим відповідальним особам надавали приписи. До моменту відбору повторних зразків води всі заклади були забезпечені привозною водою. Після проведення заходів зі знезараження, у всіх закладах повторно відібрали зразки питної води, де реєструвались нестандартні проби, окрім Великого Березного, там наразі тривають заходи зі знезараження. Всі повторно відібрані зразки води відповідають вимогам санепідемстанції”, — повідомила Сніжана Локес.

На сайті Держпродспоживслужби в Закарпатській області повідомили: станом на 18 квітня в Закарпатській області фахівці перевірили 279 їдалень та 340 закладів тимчасового розміщення вимушених переселенців. “83,2% повністю відповідають мінімальним вимогам щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення під час екстреного облаштування місць тимчасового перебування осіб”, — йдеться на сайті.

За даними фахівців Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області станом на 18 квітня в області розгорнули 346 пунктів тимчасового розміщення вимушених переселенців та 281 заклад харчування для евакуйованих осіб.

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу: