На Закарпатті державні виконавці стягнули з батька понад 149 тисяч гривень боргу по аліментах

На виконанні у Рахівському районному відділі державної виконавчої служби Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ) з квітня 2011 року перебуває виконавче провадження про стягнення аліментів з боржника на користь стягувача на утримання доньки до досягнення нею повноліття.

У зв’язку із наявною заборгованістю державним виконавцем застосовано заходи, передбачені статтею 71 Закону України «Про виконавче провадження», а саме:
встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України, праві керування транспортними засобами, праві користування вогнепальною зброєю та праві полювання, а також арешт майна боржника.

Відтак, після вжитих заходів з реалізації майна через Систему електронних торгів арештованим майном «СЕТАМ» забезпечено стягнення з боржника боргу по аліментах у сумі 149,34 грн., штрафу – 56 130,34 грн. та виконавчого збору – 14 914,93 грн., інформує пресслужба Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ).

Відправ другу:
Залишіть коментар