На Закарпатті чоловік просто викинув цуценят із машини (ВІДЕО)

Так вулиці Закарпаття поповнюються безхатьками

Директор Центру контролю за тваринами Мукачева Єрміла Кость опублікувала на своїй сторінці у Facebook відео. На ньому помітно, як під’їздить авто із нього невідомий чоловік викидає цуценят.

За словами Єрміли Кость, цуценята знаходяться в ” Центрі контролю за тваринами”. Після імунізації та стерилізації по віку, тварин буде прилаштовано.

Понад 80% із безпритульних – це тварини, які колись були домашніми чи народжені від домашніх улюбленців. Замість того, щоб стерилізувати собак та котів, багато хто із безвідповідальних закарпатців викидає їх на вулицю. Так у містах та селах у з’являються безпритульні тварини.

Доки подібних цьому чоловікові не каратимуть, до того часу проблему із безхатніми собаками і котами не вирішити. Адже жоден притулок не вмістить всіх тварин, що люди викидають щодня.

Тим часом гроші платникі вподатків йдуть на те, щоб утримувати, стерилізувати і лікувати, тварин за яких мали б відповідати їхні власники. Такими вчинками вони роблять вулиці міст та сіл небезпечними для інших людей та перекладають відповідальність за тварин на інших.

На околиці Ужгорода волонтери облаштували притулок для тварин. Станом на початок квітня 2021 року в ужгородському притулку перебувало 70 собак та більше 20 котів. Всіх їх утримують на волонтерських засадах.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.