На Закарпатті браконьєра, який ловив рибу електровудкою, примотали до стовпа (ФОТО)

В ході рибоохоронного рейду 14 квітня 2022 року близько 02:30 годин рейдовою групою Закарпатського рибоохоронного патруля спільно з громадськими активістами Новодавидківського старостинського округу Мукачівської територіальної громади та представниками Мукачівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області, виявлено браконьєра громадянина С., який здійснював лов риби забороненим засобом лову – електровудкою, використовуючи лодку. Про це повідомляють на сторінці Закарпатського рибоохоронного патруля в соцмережі фейсбук

В результаті, порушник виловив 26 екз. марени, 39 екз. – підуста, які занесені до Червоної книги України та 1 екз. – голавля. Порушення зафіксовано в околиці с. Нове Давидково на річці Латориця урочище Сигити.

Такими діями громадянин вчинив правопорушення передбачене ч.4 ст. 85 та ст. 90 КУпАП, відповідно складено адмінпротоколи. Водні біоресурси, електровудка та лодка – вилучені. Збитки завдані рибному господарству розраховуються. А також вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Застосування електроструму для здійснення лову риби є неприпустимим, адже це завдає масштабного руйнування всій екосистемі водойми. Браконьєрство сьогодні- це мародерство.

Нагадуємо, що з 11 квітня 2022 року розпочалась весняно – літня заборона на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Закарпатської області.

В Управлінні Державного агентства меліорації та рибного господарства у Закарпатській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (098) 585-61-64. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби – прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу: