На Закарпатті активісти розповіли про схеми розкрадання бюджетних коштів у енергетиці (ВІДЕО)

Сьогодні на акцію протесту проти будівництва міні-ГЕС на Хустщині зібралися громадські активісти та природозахисники.

Хуст

Будівельники не перешкоджали активістам мітингувати, проте на територію будмайданчика нікого не пускали. Винятком були тільки працівники міліції, котрі прибули туди на виклик активістів.

Потрапити на будівельний майданчик не вдалося ні журналістам, на екологам, котрі хотіли пересвідчитися у виконанні всіх норм предбачених законодавством. За словами активістів, вони просили дозволу пройти на будмайданчик від керівника цього проекту Богдана Киніва, проте отримати відмову.

Протестувати будівництву міні-ГЕС не прийшли місцеві жителі. Активісти запевняють, що це через погрози спалити людські будинки, якщо підтримуватимуть протестантів. Боротися зі шкідливим, на його думку, будівництвом прийшов житель сусіднього села Горінчово пан Василь.

Він вислови занепокоєння через падіння рівня води у колодязях і пов’язав це з міні-ГЕС. До того ж, два тижні на річці Ріка помітили червонокнижну мертву рибу, котра не змогла піти на нерест. Будівництво міні-ГЕС повинно було завершитися ще у квітні цього року. Замовником будівництва є ТОВ “Акванова девелопмент” – підприємство, котре має 50% іноземних інвестицій та юридичну адресу в Києві. Вартість об’єкта становить 54,5 мільйонів гривень.

За коментарем журналіст ГК звернувся до замовника будівництва. Проте на час публікації матеріалу відповіді не надійшло, інформує Голос Карпат.

Відправ другу:
Залишіть коментар