На Закарпатті 24 рейдові групи перевіряють наявність Covid-сертифікатів (ВІДЕО)

Понад 20 рейдових груп перевіряють на Закарпатті документи про вакцинацію від коронавірусу, а також ПЛР- чи експрес-тести. Працюють і на вокзалах. Це 3 листопада на брифінгу повідомив заступник начальника Нацполіції краю Роман Ус.

Майже два тижні, з 21 жовтня, в Україні діють нові правила міжобласних перевезень. Вони стосуються автобусного, залізничного та авіаційного транспорту. Пасажири не можуть виїхати до іншого регіону без ковід-сертифіката або негативного ПЛР- чи експрес-тесту.

Наявність COVID-сертифікатів або ПЛР чи експрес-тестів під час міжобласного перевезення мають перевіряти правоохоронці, — каже заступник начальника Нацполіції Закарпаття Роман Ус. Для цього в області працюють 24 рейдові групи.

“Перевірити, чи дійсний сертифікат, чи фальшивий можна двома способами: або він підтягнутий в додаток “Дія”, де його можна сканувати через планшет з відповідною програмою, з якою працівники поліції ходять у рейди, — розповів правоохоронець. — Або через медцентри: кожен сертифікат має свій номер і виданий відповідним лікарем. В медичних центрах відповідна база існує”.

За словами Романа Уса, якщо Закарпаття опиниться в червоній зоні, в області залучать додаткові рейдові групи, які стежитимуть за дотриманням карантинних обмежень і перевірятимуть наявність документів для міжобласного перевезення.

Подробиці в сюжеті Суспільного Закарпаття:

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.
  1. в мене щеплення було у Угорщині, відповідно сертифікат на угорській,то я маю включати переводчика? Хоч в Чехії сертифікат пройшов,то ще коли перевіряли на дорогах, через стікало автомобіля!