На Закарпатті 24 поліцейські мобільні групи стежать за дотриманням карантинних заходів

Наразі Закарпаття перебуває в числі областей, які віднесені до «жовтого» рівня епідеміологічної небезпеки.

Для того, щоб уникнути погіршення ситуації із станом захворюваності населення, нагадати жителям краю основні правила власної безпеки та контролювати рівень дотримання цих вимог, поліцейські Закарпаття не припиняють посиленої роботи в усіх куточках регіону.

Зокрема, йдеться про безперервну роботу на території області спеціально створених 24-ох мобільних груп. До їх складу разом із працівниками поліції входять медики, епідеміологи, а також представники держспоживслужби та органів місцевого самоврядування.

Мобільні групи відвідують з перевірками заклади громадського харчування, торговельні заклади, контролюють дотримання карантинних вимог суб’єктами господарювання, що здійснюють пасажирські перевезення тощо. Усі порушники правил щодо карантину людей обов’язково нестимуть передбачену законом відповідальність.

Такі превентивні заходи покликані застерегти та вберегти як дорослих, так і найменших мешканців краю від поширення коронавірусної інфекції.

Шановні закарпатці та гості нашого краю! Будьте обережними та відповідальними. Адже ваша самодисципліна стане прикладом для інших та вбереже не одне життя та здоров’я.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Відправ другу:
Залишіть коментар