На Закарпатті 109 нових випадків коронавірусу за добу


Про ситуацію із захворюваністю на COVID-19 у Закарпатській області повідомляє обласний центр громадського здоров’я. Дані підготовлено за інформацією департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА та ДУ «Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Протягом минулої доби, 20 серпня, за екстреною медичною допомогою звернулося 339 пацієнтів, з них 35 – з ознаками гострої пневмонії та 24 – з підозрою на COVID-19.

2 944 (78 – за добу) закарпатців одужали; 1089 зразків біологічних матеріалів відібрано за минулу добу та скеровано у вірусологічну лабораторію для досліджень методом ПЛР.

За минулу добу у 109 пацієнтів підтверджено коронавірус методом ПЛР. З них 10 – медичні працівники та 4 дітей; загалом, 6 552 закарпатцям встановлено діагноз COVID-19, із яких 811- медики та 373 – діти;

За добу, що минула, не помер жоден пацієнт із діагнозом COID-19.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.
  1. було б зрозуміле, якби міністр не патякав по телеку, а розповів, які шляхи розповсюдження вірусу найбільш поширені та як мешканцям себе захистити. Та таке мабуть йому і на думку не спадає. Замість того лише статистика, яку будь-яка секретарка оприлюднити може. Із таким керівництвом (хоч МОЗ, хоч держави) нам ще довго від коронавірусу потерпати