На закарпатських фіскалів чекає чергове реформування, а податкової міліції не буде взагалі?

Службу планують зробити частиною Міністерства фінансів України.
Фіскал
Державна фіскальна служба у рамках реформування податкової служби має стати частиною Міністерства фінансів України, податкова міліція має бути ліквідована, а її функції передані органам цивільного розслідування податкових злочинів.

Про це під час Години запитань до уряду в парламенті заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

«Щодо того, які роль і місце Державної фіскальної служби. Ці роль і місце передбачені нашою програмою реформування податкової служби у цілому. Вважаю, що державна фіскальна служба має стати частиною Міністерства фінансів України. Ми зараз доопрацьовуємо остаточний варіант реформування, і цей варіант обговорюємо з нашими кредиторами», – сказав прем’єр.
«Я нагадаю, що попередній уряд і чинний уряд пропонували ліквідувати податкову міліцію і перевести податкову міліцію в орган цивільного розслідування податкових злочинів. Я ще раз на цьому наполягаю, що ця реформа має бути проведена», – додав він.

Крім того, прем’єр нагадав, що уряд дав новопризначеному керівництву ДФС три місяці, щоб навести порядок у системі оподаткування

«Перше – це закрити податкові ями, друге – навести порядок на митниці і третє – вирішити проблему податкової міліції», – сказав Яценюк.

Відправ другу:
Залишіть коментар