На Закарпатських дорогах встановили системи WiM: вагу вантажівок визначатимуть на ходу

На Закарпатських дорогах встановили два нові комплекси WiM. Про це повідомили на сайті Закарпатської ОДА, передає Суспільне.

Система дозволяє зважувати вантажівку у русі. Незабаром її введуть в експлуатацію, — йдеться у повідомленні адміністрації.

У Закарпатській ОДА зазначили, що системи зважування вже встановили на автодорозі державного значення М-24 Велика Добронь – Мукачево – Берегово – КПП “Лужанка” та на міжнародному маршруті М-25 КПП “Соломоново» – Велика Добронь – Яноші з під’їздом до КПП “Косино”.

За допомогою цієї системи правоохоронці виявлятимуть порушників вагового режиму на дорогах Закарпаття.

“Сьогодні потужні майданчики європейського зразка готуються до введення в експлуатацію, аби у подальшому підвищити безпеку на наших автошляхах та не допустити руйнування доріг через надмірну вагу транспортних засобів”, — повідомив голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков сайту ОДА.

На сайті адміністрації зазначили, що Володимир Зеленський підписав закон, що закріплює автоматичну фіксацію порушень габаритно-вагових параметрів та дозволяє “Укртрансбезпеці” стягувати через суд плату за проїзд вантажівок, що порушують ці норми. Відповідні зміни, щодо здійснення габаритно-вагового контролю ухвалив у законопроєкті і парламент.

Відправ другу:
Залишіть коментар