На Хустщині вже 17 років існує готель із сотнею котів

Пухнасті, привітні та милі.

Це все про котів – жителів одного із готелів на Хустщині. Вже 17 років разом з туристами там мешкають чотирилапі. Але якщо раніше їх було 30 то сьогодні – 100. Котів у заклад підкидають місцеві жителі тутешніх сіл. А нові господарі доглядають за ними. Цей кіт один із ста домашніх улюбленців Інни Кузьменко.

Жінка власниця одного із готелів у селі Подобовець. Всі коти проживають у неї в комплексі. Розводити котів – це не була мета власників. 17 років тому, коли Кузьменки переїхали із Столиці на Закарпаття сім’я і не думала про котів. Однак місцеві жителі почали підкидувати родині хвостатих. Так поступово кількість котів із 3-х тут почала зростати до сотні. І у кожного із них своя історія.

Опинилися в закладі вони через людську жорстокість. Пані Олена знає кличку та характер кожного. Догляд за ними її робота останні 2 роки. Саме вона годує, купає та лікує тварин. Що тільки не робили власники закладу. І в поліцію зверталися, і камери на території встановили. Та марно. Котів почали залишати не в закладі, а поряд з ним. І не рідко, тварин приносять хворими та слабкими. Білі, сірі, чорні, смугасті. Є тут і породисті коти. Котів тут лікують, кормлять. Для них облаштували дім.

Однак утримання пухнастиків обходиться у десятки тисяч на місяць. Тому власники закладу, щоденно нагадують місцевим про закон України, який передбачає відповідальність за жорстоке поводження з тваринами. А ще мріють про родину для кожного із пухнастиків. Наразі у закладі є 20 кошенят.

Інна шукає дім бодай для частини із мешканців свого закладу. За це не просить нічого, тільки обіцянку любити та доглядати чотирилапого.

Деталі в сюжеті М-Студіо:

Відправ другу:
Залишіть коментар