На Хустщині сусіди отруюють воду (ВІДЕО)

Постійний сморід та зіпсована вода у колодязі – такими є скарги мешканців двох приватних будинків у селі Сокирниця.

Люди кажуть, потерпають від свавілля сусідів, а саме від зухвалого і егоїстичного зливання ними відходів у дощову канаву та проведення системи каналізування, без врахування відповідних на те норм. Днями до редакції М-студіо звернулася жителька с. Скориниця Хустського району, що мешкає у приватному будинку по вулиці Кротона, 9А зі скаргою на свавілля сусідів та бездіяльність влади і правоохоронних органів.

За словами господині Юлії Юраш, вже впродовж 2-х років вона з сім’єю потерпає від забруднення води у колодязеві, дощової канави відходами та постійного смороду. Жінка додає,було проведено відповідне дослідження від держпродспоживслужби та санепідемстанції на виявлення токсичних речовин у воді, якою, до слова, отруїлася мати пані Юлії.Обурені підкреслюють, особисту бесіду з сусідами вели неодноразово, останні ж на контакт не йдуть, порозуміння знайти не вдається. Мовляв, сусіди кажуть жалуватися у сільраду і продовжують відкачувати відходи. Юлія Юраш так і зробила, але ні підтримки, ні належної відповіді від представників місцевої влади жінка не отримала.

За наданням правової допомоги з цього питання господиня звернулася до адвоката, з метою припинення забруднення навколишнього середовища сусідами. Як розповідає Віталій Голуб, з відповідними інстанціями було проведено огляд місцевості і зафіксовано порушення.

Складений припис комісією відДержекологічної інспекції було направлено до Сокирницької сільської ради. За клопотанням, як розповідає пан Віталій, 3 жовтня 2020 було внесено відомості до ЄРДР за ч. 1 ст. 242 КК України (порушення правил охорони вод). Однак наразі вже січень, а справа досі лежить без діла.

Відправ другу:
Залишіть коментар