На Хустщині оголосили конкурс пошуку та підтримки молодих талантів

Благодійна акція «Шлях до мрії» – це вокальний конкурс пошуку та підтримки юних талантів. Акція стартує з 1 травня 2015 року.
Хуст
В підтримку акції пройдуть концертні тури і майстер-класи відомих та молодих виконавців, до яких вже долучилися: Олег Винник, Артем Мєх, Євгенія Власова, Олександр Кривошапко, гурт «Авіатор», Іван Ганзера, Аіда Ніколайчук, Артур Босо. Концерти відбудуться у близько 150-ти містах України.

З 1 травня по 20 вересня 2015 року приймаються заявки на участь у вокальному конкурсі від сольних виконавців та творчих колективів віком від 14 до 25 років з усієї України.

З 1 жовтня по 20 жовтня конкурсне журі буде визначати 10 найкращих конкурсантів для участі у фінальному гала-концерті.

15-19 грудня відбудеться гала-концерт за участі відомих зірок естради та культурних діячів. На гала-концерті журі оголосить переможців номінацій та вручить призи.

Переможці конкурсу отримають цінні призи для заохочення подальшого розвитку талантів.

Частина виручених коштів від концертів піде на формування призового фонду для переможців пісенного конкурсу, що націлений на професійний творчий розвиток вокально обдарованої молоді України. Частина квитків на концерти буде роздана через місцеві соціальні служби окремим категоріям мешканців міст, де будуть проходити концерти.

За додатковою інформацією звертатись за телефоном 044-599-95-20. Більш детальну інформацію щодо діяльності благодійної організації «Шлях до майбутнього» Ви можете переглянути на сайті mecenatstvo.org.

Відправ другу:
Залишіть коментар