На Виноградівщині будують нову сучасну амбулаторію (ВІДЕО)


У селі Боржавське будують нову сучасну амбулаторію. На будівництво закладу та благоустрій території було спрямовано майже 5 млн.грн.

Кошти надійшли з державного бюджету, а співфінансування проєкту будівництва було забезпечено районною радою. У селі Боржавське, що на Виноградівщині будують нову сучасну амбулаторію.

Ще у 2018 році Виноградівський район отримав субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам, які були спрямовані на розвиток закладів охорони здоров’я сільськох місцевості.Коли всі кошти вже отримали, і після виготовлення проектно кошторисної документації вартість проекту зросла.

На сьогодні тут зведена будівля амбулаторії з покрівлею, встановлені металопластикові вікна та двері, проводяться внутрішні та інші роботи. Лікувальний заклад будують за типовим проектом по всій Україні, де передбачено всі необхідні приміщення – реєстратура, кабінет сімейного лікаря, кабінет педіатра, процедурна, кабінет щеплень тощо.

Тож варто сподіватись до кінця року роботи вдасть закінчити, і місцеві жителі матимуть змогу отримувати медичні послуги у новій сучасній амбулаторії.

Відправ другу:
Залишіть коментар