На Виноградівщині активно ремонтують дороги на Українсько-Угорському пункті перетину кордону

Т.в.о голови райдержадміністрації Юдіта Петеі провела виїзну нараду з питань ремонту автомобільних доріг на Українсько-Угорському пункті перетину кордону.

Як повідомила Юдіта Петеі, у районі активізувалася робота з проведення ремонту автомобільних доріг, виділені необхідні кошти та техніка, – інформують у Виноградівській РДА.

“Мета сьогоднішньої виїзної наради – ознайомлення із станом дорожнього покриття у безпосередній близькості від кордону з Угорщиною та на території міжнародного пункту пропуску через кордон України для автомобільного сполучення „Вилок”, узжгодження наступних кроків для проведення ремонту автомобільних доріг, – зауважила Юдіта Петеі.

Василь Стадник запевнив керівництво району та прикордонників у наявності необхідних технічних засобів, кваліфікованого персоналу та матеріалів, що дозволить вже найближчим часом приступити до ремонтних робіт поблизу кордону.

За результатами обговорення прийнято рішення вже у середині травня провести ремонт дорожнього покриття на території міжнародного пункту пропуску через кордон України „Вилок” та селищі Вилок. Юдіта Петеі також попросила Василя Стадника залучити спеціалістів для обстеження та розроблення кошторису для проведення робіт з фарбування автомобільного моста через річку Тиса у селищі Вилок.

Відправ другу:
Залишіть коментар