На війні загинув працівник Закарпатського ЦГМ

Про це повідомили на сторінці Закарпатського обласного центру з гідрометеорології:

“В пам’ять про загинувшого на війні працівника Закарпатського ЦГМ РУБЦЯ ВОЛОДИМИРА ВОЛОДИМИРОВИЧА

Колектив Закарпатського ЦГМ глибоко сумує та співчуває рідним та близьким загинувшого на передових рубежах війни з росією – Рубця Володимира Володимировича, гідролога ІІ категорії Закарпатської воднобалансової станції.

Володимир Володимирович пропрацював з нами пліч опліч з 2014 року, несучи на собі тягар відповідальності за підтримку та розвиток гідрологічного моніторингу Закарпатської воднобалансової станції.
У свої неповні 33 роки на наших з вами очах, він зростав і як фахівець своєї справи, і як майбутній керівник. На жаль, ворожа агресія, обірвала плани молодого захисника.

Тут, на мирній території, Володимир Володимирович залишив найближчих йому людей:

Дворічного сина – Петра Володимировича;
Дружину – Мирославу Тимофіївну;
Батька – Володимира Петровича;
Мати – Галину Іванівну;
Сестру – Галину Володимирівну.

Незважаючи на те, що загинув наш колега ще 31 березня 2022 року, тіло загинувшого воїна, наразі знаходиться в зоні активних військових дій, на території Запорізької області та не може бути доставлено для поховання на рідній землі.

Наш колега спільно з дружиною, яка є інвалідом ІІ групи, виховували сина та будували плани щодо необхідності термінового лікування серцевої недостатності дружини.

Віримо, що син нашого колеги, зросте з гордістю, про безцінний внесок свого батька у захист мирного неба та незалежності нашої Батьківщини”,-йдеться в дописі.

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар