На в'їзді та виїзді із зони АТО людей і авто будуть ретельно оглядати

Секретар РНБО України Олександр Турчинов заявляє, що пересування людей і товарів через лінію розмежування на Донбасі буде обмежено. “Через лінію обмеження створено 7 транспортних коридорів, всі інші шляхи перекриті”, – заявив він за результатами наради з керівниками військового блоку у м. Курахове (Донецька обл.) в суботу, повідомила агентству “Інтерфакс-Україна” прес-секретар секретаря РНБО Ганна Вахотська.

За словами Турчинова, з метою проведення комплексних антитерористичних заходів розпочато обмеження пересування по території, де проходить АТО.

Секретар РНБО України заявив, що всі транспортні засоби та фізичні особи, які намагатимуться перетнути ці коридори, будуть піддані ретельній перевірці.

“Крім того, у разі обстрілу в районі 30-кілометрової зони поблизу транспортних коридорів, вони будуть перекриватися на невизначений термін”, – підкреслив Турчинов.

Проінспектувавши один з пропускних пунктів, розташованих на лінії Курахово-Мар’їнка-Донецьк, він зазначив, що цей пункт функціонує “досить ефективно, організовано і без черг”.

“Окремі місцеві жителі, зрозуміло, висловлюють невдоволення через деякі обмеження у пересуванні, але питання безпеки мільйонів наших громадян є набагато важливішим”, – заявив Турчинов.

Під час об’їзду секретарем РНБО передових позицій українських військових також пройшла оперативна нарада в селищі Піски поблизу Донецького аеропорту.

На нараді обговорювалося питання посилення заходів безпеки під час проведення АТО.

“Російські терористичні угруповання постійно порушують домовленості про припинення вогню, але на кожен постріл в нашу сторону буде адекватна відповідь,” – підкреслив секретар РНБО, додавши, то для того, щоб це забезпечити, “у нас є всі необхідні сучасні засоби”.

Відправ другу:
Залишіть коментар