На Ужгородщині знайшли самобордний безпілотний літак

Учора, в ході відпрацювання заходів з протидії незаконній діяльності, оперативники Чопського загону зафіксували за шумом двигуна політ літального апарата в бік українсько-словацького кордону.

Під час пошукових заходів на околиці села Батфа Ужгородського району, майже за два кілометри від кордону, прикордонники виявили саморобний безпілотний літальний апарат. На місце події було викликано співробітників Національної поліції, які вилучили безпілотник для проведення подальших слідчих дій.

Виходячи із встановлених обставин правопорушення, несанкціонований запуск в контрольованому прикордонному районі, неподалік населених пунктів та міжнародного аеропорту «Ужгород», саморобного безпілотного літального апарату кваліфіковано як порушення правил використання повітряного простору. Таке правопорушення містить ознаки злочину, передбаченого ч.1 ст.282 КК України.

Наразі тривають заходи по встановленню власників безпілотника та осіб, причетних до його незаконного використання.

За досвідом попередніх затримань, безпілотники такого типу можуть використовувати для переміщення через кордон контрабандних тютюнових виробів, – повідомили в пресслужбі Західного регіонального управління Держприкордонслужби.

Відправ другу:
Залишіть коментар