На Ужгородщині затримали іноземців без документів

Спільно із працівниками державної прикордонної служби України патрульні роти ТОР затримали іноземців без документів, повідомляють на сторінці патрульної поліції Закарпаття в мережі Фейсбук.

Це трапилося вчора, поблизу села Великі Лази, Ужгородського району. Близько 9-ї години інспекторам надійшло орієнтування на автомобіль Volkswagen, в салоні якого, імовірно, перебувають нелегальні мігранти. Також було відомо, що автівка рухається у бік Ужгорода, до державного кордону України.

Близько 13-ї години ТОРівці помітили автомобіль, схожий на той, що в орієнтуванні і зупинили його. Оскільки були підстави вважати, що саме в цій автівці перебувають нелегали, інспектори провели поверхневу перевірку.

У салоні авто перебували троє українців та десять чоловіків-іноземців. Під час перевірки документів поліцейські виявили, що іноземці перебувають на території нашої держави нелегально.

Охоронці порядку затримали громадянина України, який мав на меті переправити через державний кордон десятьох нелегальних мігрантів.

Відправ другу:
Залишіть коментар