На трьох постах Закарпаття перевіряють вагу вантажівок через підвищення температури

Дотримання температурного режиму водіями вантажівок перевіряють на Закарпатті. На Мукачівщині в селі Карпати 10 серпня виявили 2 водіїв, які перевищили допустиму вагу вантажу. Про це Суспільному повідомив начальник відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції в області Дмитро Чиженко. За його словами, допустима вага вантажу при температурі вище 28 градусів — 24 тонни.

Водії вантажівок можуть перевозити до 24 тонн при температурі вище 28 градусів, — розповів начальник відділу держконтролю за безпекою на транспорті в Закарпатській області Сергій Кейс.

“Рух транспорту з перевищенням вагових параметрів заборонений. Для Закарпатської області не є характерним перевищення ваги вантажівок, оскільки 90 % усього трафіку складають міжнародні перевізники. Вони здійснюють контроль за габаритно-ваговими параметрами. Тому вони не допускають цих порушень. Посилені заходи контролю саме у період підвищення температури, щоб забезпечити безпеку дорожнього руху та збереження дорожнього покриття”, — розповів Сергій Кейс.

Такі перевірки триватимуть до того часу, поки температура вдень буде вищою 28-ми градусів. На Закарпатті їх проводять у трьох місцях, каже виконувач обов’язків начальника відділу безпеки дорожнього руху Дмитро Чиженко.

“Забороняється рух транспортних засобів, якщо їх загальна вага 24 тонни або 7 тонн на 1 вісь. Зупиняють всі транспортні засоби, перевіряють і потім інспектор приймає рішення відправляти автомобіль у місце відстою чи, якщо перевозить продукти, що швидко псуються, то проїжджає далі. Зупиняються вантажівки на посту у Нижніх Воротах – 712 км, 756 км – санаторій “Карпати”, де ми знаходимося, і пост Мукачево”, — розповів Дмитро Чиженко.

Якщо водії вантажівок порушили вимоги температурного режиму, за словами Дмитра Чиженка, вони мають сплатити штраф 340 гривень.

Подробиці в сюжеті Суспільного:

Відправ другу:
Залишіть коментар