На Свалявщині ніяк не дочекаються ремонту сільських доріг (ВІДЕО)

Один з найпроблемніших перевалів Закарпаття – Оленівський нарешті відремонтували, – йдеться в матеріалі М-Студіо.

Він з’єднує вже колишні Перечинський та Свалявський райони і донедавна був у жахливому стані. Зараз ситуація кардинально змінилась. Щоправда, невтішна картина з дорожним покриттям досі залишається в селах Павлово, Плоске, Оленево та Яківське. Сюди дорожники поки не дійшли.

Дорогу, що з`єднує вже два колишні райони – Перечинський та Свалявський не ремонтували роками, місцеві водії нарікали на великі ями, та у найгіршому стані було покриття на самому перевалі. І вже восени минулого року, як і було проанонсовано облавтодором, почався ремонт відрізку автошляху «Перечин – Свалява», що пролягає через Оленівський перевал. До кінця року дорожникам вдалось відновити найгіршу ділянку.

А от похизуватись новим асфальтом поки не можуть жителі сіл, що розташовані відразу за перевалом. Місцеві жителі ніяк не можуть дочекатись дорожників. Кажуть, латання ям тут ситуацію рятувало хіба на місяць – два. Єдиний вихід – капітальне відновлення покриття. Варто додати, в службі автодору ще восени наголошували, проект ремонту цього автошляху є перехідним, тож, у 2021 році, сподіваються місцеві жителі ремонті дороги будуть завершені в повному обсязі.

Дивіться відео:

Відправ другу:
Залишіть коментар