На що пішли понад 150 мільйонів, які виділили на боротьбу з коронавірусом (ВІДЕО)


На що пішли понад 150 мільйонів гривень, які виділили депутати Закарпатської обласної ради з обласного бюджету для боротьби з коронавірусною інфекцією у краї.

Це питання підняли на останньому засіданні 16 липня 2020 року. Відповідальні особи відзвітували про освоєння ковідних коштів, озвучили проблемні моменти, а також завдання, що стоять перед медичними закладами та краянами на шляху подолання епідемії.

153 мільйони гривень з обласного бюджету акумулювано з різних галузей і направлено на найнагальнішу на сьогодні – боротьбу з коронавірусом у Закарпатті. На останній сесії обласної ради депутати заслухали звіт про використання ковідних коштів. Наразі освоєно 65 мільйонів гривень.

Депутат Мирослав Білецький просив уточнення по використанню коштів на обладнання для медичних закладів, які беруть участь у наданні допомоги і лікуванні хворих на коронавірус у краї. Найбільш дискусійним на засіданні було питання розподілу грошей на апарати ШВЛ. Далі пряма мова.

Підняли депутати питання функціонування медзакладів ІІ і ІІІ хвилі у районах Закарпаття, які вже повним ходом задіяні для обслуговування ковідних хворих.Олексій Петров запевнив, працюють на випередження. Вже готуються до найгіршого сценарію – другої хвилі росту захворюваності на Ковід -19 у Закарпатті. Каже, резерву коштів вистачить для забезпечення необхідним усіх ліжкомісць медзакладів краю.

Відправ другу:
Залишіть коментар