На сайті Закарпатської облради з'явилась дата ще однієї позачергової сесії (ДОКУМЕНТ)

На сайті Закарпатської обласної ради з’явилося чергове розпорядження про проведення ще однієї сесії – 13 листопада, повідомляє ТРИБУНА.

Депутати, які нещодавно відставили Олексія Петрова мали зібратися на сесію 9 листопада

Про скликання позачергової сесії

обласної ради VIII скликання

Відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 11 глави 2.1, статей 20, 22 глави 2.3 розділу 2 Регламенту роботи Закарпатської обласної ради VІІІ скликання, враховуючи вимогу депутатів обласної ради про скликання позачергової сесії, подану до виконавчого апарату обласної ради 8 листопада 2021 року (вх.№2138/01.1-13), та пропозицію голови Закарпатської обласної державної адміністрації А. О. Полоскова:

1. Скликати позачергову сесію обласної ради VІІІ скликання.

2. Провести:

засідання президії обласної ради VІІІ скликання – 12 листопада 2021 року;

пленарне засідання позачергової сесії обласної ради VІІІ скликання – 15 листопада 2021 року об 11-й годині в м. Ужгороді (пл. Народна, 4), в залі засідань обласної ради.

3. На розгляд позачергової сесії обласної ради VІІІ скликання передбачено внести такі питання:

3.1. Про безоплатну передачу майна (кисневих концентраторів) зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області;

3.2. Про внесення змін до рішення обласної ради від 17.12.2020 №40 «Про обласний бюджет на 2021 рік» (зі змінами від 25.02.2021, 20.05.2021, 29.07.2021, 23.09.2021);

3.3. Про дострокове припинення повноважень голови обласної ради;

3.4. Про Звернення Закарпатської обласної ради.

Голова обласної ради
Олексій ПЕТРОВ

Депутати Закарпатської обласної ради зареєстрували вимогу про скликання позачергової сесії облради завтра, 9 листопада, об 11 годині. Інформацію про це на своїй сторінці в мережі Faceook поширив депутат від фракції “Рідне Закарпаття” Володимир Чубірко, який головував на сесіях 28 жовтня та 4 листопада, а також зборах депутатів 6 листопада.

В повідомленні йдеться: документ підписало 38 депутатів. Депутати планують достроково припинити повноваження голови Закарпатської обласної ради VIII скликання та написати звернення до Президента, Верховної Ради і правоохоронних органів з вимогою відреагувати на ситуацію, яка склалася в Закарпатській області. “Дивно, що правоохоронні і силові структури мовчать, — пише Володимир Чубірко. — Була призначена сесія на суботу, 6 листопада, напередодні відбулася погоджувальна рада між фракціями. Несподівано в п’ятницю у позаробочий час, о 21 годині, Олексій Петров відкликає себе з відпустки і скасовує цю сесію. Порушень і зловживань достатньо для того, аби нарешті відповідні органи почали реагувати на них. Ми робили і робимо всі можливі кроки у рамках закону. Вимога чітка і зрозуміла: скликати позачергову сесію”. За словами Чубірка, депутати врешті сподіваються на безперешкодне проведення сесії та подолання політичної напруги. законним та цивілізованим шляхом.

Відправ другу:
Залишіть коментар