На ринку "Гід" в Мукачеві ловили нелегалів (ВІДЕО)

На ринку «Гід» в Мукачеві працівники міського відділу міграційної служби спільно з представниками Мукачівського прикордонного загону та органами національної поліції провели заходи, які спрямовані на виявлення правопорушень у сфері міграційного законодавства.

Перевірці під час спільних рейдів піддавались підозрілі особи, як правило, представники південних країн Азії. Встановлюючи їх особи та підстави перебування в Україні, поліцейські підрозділу міграційної поліції спільно з прикордонниками та працівниками Державної міграційної служби зафіксували порушення трьома з них українського законодавства щодо легальності перебування на території нашої країни.

Іноземцям, які не мають належного оформлення факту свого перебування на території України встановлюють дату та час, до якої вони повинні покинути цю державу.

Особи з іноземним громадянством можуть набути постійних підстав для законного перебування на території України або ж знаходитися тут визначений візою термін.

Подібні рейди проходять у Закарпатській області періодично. Кожного разу виявляють осіб, що незаконно перебувають на території України та проводять відповідні процедури стосовно таких осіб.

Подробиці в сюжеті М-Студіо:

Відправ другу:
Залишіть коментар