На річках Закарпаття прогнозують підвищення рівнів води до 1.5 м

Затоплений берег в Одеській області, в суботу, 13 квітня 2014 р. 12-14 квітня, у зв’язку зі скиданням значної кількості води з Дністровського водосховища, у пониззі Дністра очікується продовження підйомів рівнів води з досягненням позначки в районі водпосту Олонешти 430-450 см над нулем поста, що можливо закінчиться підтопленням понтонного мосту через Турунчук в с. Троїцьке і підвищення рівнів води до небезпечних відміток у Біляївському районі Одеської обл. Також очікується перевищення рівня води на 155 см у водпосту Маяки, при якому вода виходить на автодорогу “Одеса-Рені”. Фото Олександра Вельможко / УНІАН

Про це повідомив директор Закарпатського гідрометцентру Василь Манівчук.

За його словами, протягом дня 30 грудня та вночі 31 грудня на більшій частині території області прогнозують значні дощі, в горах місцями з мокрим снігом. На високогір’ї місцями туман, налипання мокрого снігу, складні відкладення ожеледі та паморозі. (І рівень небезпечності, жовтий). Вітер південно-західний 7-12 м/с.

На автошляхах Закарпаття вдень значний дощ, в горах подекуди з мокрим снігом. На високогір’ї місцями туман, налипання мокрого снігу, ожеледь та паморозь. Видимість 10 км, в дощі 3-5 км, подекуди 1-2 км, в тумані 200-500 м.

В Ужгороді, за словами синоптика, хмарно з проясненнями, часом дощ, вдень значний. Вітер південно-західний 7-12 м/с. Температура повітря вночі 3-5°, вдень 6-8° тепла.

На річках Закарпатської області прогнозують підвищення рівнів води на 0.5 – 1.5м над поточними рівнями в межах корінних берегів, в нижній течії Боржави можливий початковий вихід води на заплаву, пише Суспільне.

Відправ другу:
Залишіть коментар