На рекорд? За вихідні на Закарпатті поліцейські задокументували два десятки п’яних водіїв

За минулі вихідні працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття задокументували факти керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння в Ужгородському, Мукачівському, Тячівському, Перечинському, Хустському, Рахівському, Воловецькому, Виноградівському, Іршавському, Міжгірському районах. Ще 6 п’яних водіїв виявили працівники обласного управління патрульної поліції. На правопорушників складено відповідні адмінпротоколи.

У селі Кінчеш працівники групи реагування патрульної поліції Ужгородського районного відділення зупинили автомобіль марки «Volkswagen Тrаnsрortеr», яким керував місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння. Від медосвідування водій відмовився.

У селі Кленовець працівники групи реагування патрульної поліції Мукачівського районного відділення зупинили автомобіль марки «ВАЗ-2106», яким керував місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння. Під час медосвідування в лікарні у водія виявили 1,75 проміле алкоголю.

У місті Хуст працівники поліції зупинили вантажний автомобіль марки «DАF», за кермом якого перебував житель Львівської області в стані алкогольного сп’яніння. Від медосвідування водій відмовився.

У Бедевлі на Тячівщині працівники поліції зупинили автомобіль марки «Volkswagen Pаssаt», яким керував місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння. Водій відмовився від медосвідування.

У cелі Білки на Іршавщині працівники поліції зупинили автомобіль марки «Volkswagen Pаssаt», яким керував місцевий житель у стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення. Від медосвідування він відмовився.

У селі Ільниця на Іршавщині поліцейські зупинили автомобіль марки «Лада Пріора», яким керував місцевий житель у стані алкогольного сп’яніння. Під час медосвідування в лікарні у нього виявили 0,7 проміле алкоголю.

У селі Вільхівці Тячівського району поліцейські зупинили незареєстрований скутер марки «Vірer», яким керував місцевий житель у стані алкогольного сп’яніння. Від медосвідування він відмовився.

У селі Тур’я Бистра на Перечинщині вночі поліцейські зупинили автомобіль марки «Volkswagen Pаssаt», за кермом якого перебував місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення. Драгер виявив у водія 2,09 проміле алкоголю.

У селі Видричка на Рахівщині працівники групи реагування патрульної поліції зупинили незареєстрований мотоцикл, яким керував без відповідних документів і в стані алкогольного сп’яніння житель Рахова. Під час медосвідування в лікарні у нього виявили 2,16 проміле алкоголю.

У Міжгір’ї працівники групи реагування патрульної поліції зупинили автомобіль марки «Chеvrоlеt Niva», за кермом якого перебував у стані алкогольного сп’яніння житель села Репинне. Під час медосвідування в лікарні у нього виявили 0,81 проміле алкоголю.

У селі Гукливий на Воловеччині поліцейські зупинили автомобіль марки «ВАЗ-2109», водій якого, житель Воловця, перебував у стані алкогольного сп’яніння. Під час медосвідування в лікарні у нього виявили 0,8 проміле алкоголю.

У Виноградові вночі працівники поліції зупинили автомобіль марки «ВАЗ-2101», яким керував місцевий житель в стані алкогольного сп’яніння, драгер виявив у нього 1,65 проміле алкоголю.

У селі Пийтерфолво Виноградівського району ввечері поліцейські зупинили незареєстрований мотоцикл марки «Аlfа», яким керував у стані алкогольного сп’яніння місцевий житель. Від медосвідування водій відмовився.

У селищі Дубове працівники поліції зупинили незареєстрований мотоцикл марки «Shіnеrаy», яким керував у стані алкогольного сп’яніння житель села Руська Мокра. Від медосвідування водій відмовився.

Ще 6 нетверезих водіїв задокументували за вихідні працівники обласного управління патрульної поліції.

Складені на правопорушників адмінпротоколи правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Відправ другу:
Залишіть коментар