На реабілітацію до Синевира їдуть ще двоє конфіскованих ведмедів Балу та Тимоша


Напередодні відбулося засідання комісії Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції про безоплатну передачу конфіскованих диких тварин.

Рішенням комісії було визначено безоплатно передати:

Ведмедя бурого на прізвисько «Балу» та ведмедя бурого на прізвисько «Тимоша» – Національному природному парку «Синевир»;
Ведмедя гімалайського на прізвисько «Мальвіна» – благодійній організації «Міжнародний Благодійний фонд «Збережи дикість»;
Лева на прізвисько «Річчі», лева на прізвисько «Вітольд» та лева на прізвисько «Багіра» – благодійному фонду «Нейтон»;
Ведмедя бурого на прізвисько «Потап», ведмедя бурого на прізвисько «Ганна» та ведмедя бурого на прізвисько «Маша» – ТОВ «Ведмежий притулок-Домажир».
За словами заступника Міністра юстиції з питань виконавчої служби Андрія Гайченка, продаж на аукціоні OpenMarket Державного підприємства «СЕТАМ» диких тварин заборонено: «Підготовлені Міністерством юстиції зміни до Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам державної виконавчої служби, врегулювали це питання. Тварини безоплатно будуть передаватися притулкам для тварин, зоологічним паркам або іншим установам для утримання тварин».

Відправ другу:
Залишіть коментар