На рахунку чотирилапих помічників закарпатських митників понад півсотні виявлень порушень

Наразі у Закарпатській митниці працює 15 кінологічних команд. Чотирилапі помічники, пройшовши курси спеціальної підготовки, кожен працює за своїм напрямком, зокрема, на пошук наркотичних засобів, зброї, тютюнових виробів та бурштину, повідомляють на сторінці Закарпатської митниці.

Впродовж 11 місяців 2021 року на рахунку кінологічних команд митниці – 58 фактів порушень митного законодавства (у 2020 році – 53). Найчастіше чотирилапі помічники виявляли: наркотичні засоби, психотропні речовини та прекурсори – 43 факти; зброя та набої – 2 факти; тютюнові вироби – 13 фактів.

Найбільш активно цьогоріч спрацювали такі митні собаки – бельгійська вівчарка-малінуа на ім’я Аміго-Ілля, на рахунку якого 10 фактів виявлених порушень (наркотичні засоби, медпрепарати).
Також по 10 фактів виявлених порушень мають спанієль Денні і бельгійська вівчарка Сем, які блискавично винюхали приховані сигарети, медпрепарати.

По 7 фактів виявлення психотропів, медпрепаратів та наркотичного засобу канабіс, а також тютюнових виробів мають лабрадори-ретрівери – Баді та Лакі.

Не відставав від своїх колег і Амур, породи німецька вівчарка, який у 5-х випадках блискавично «рознюхав» контрабандні цигарки, медпрепарати і навіть канабіс. митного законодавства – на рахунку службових собак Закарпатської митниці.

Відправ другу:
Залишіть коментар