На Рахівщині пройшов фестиваль “Довбушева юшка”


У неділю, 20 жовтня у Ясіня, на Рахівщині відбувся фестиваль “Довбушева юшка”, що проводиться за підтримки народного депутата України Василя Петьовки.

Цим дійством тут зазвичай святкують день селища.

Цьогоріч Ясіня виповнилося 522 роки.

Стартували традиційно урочистою ходою з центра населеного пункту.

Саме ж святкування проходило на місцевому стадіоні. Смачна кухня – не єдине, чим дивували на заході. Традиційне гуцульське вбрання, інструменти та музичний супровід не залишив байдужим ні місцевих жителів,ні відвідувачів свята. Варто додати,що фестиваль проходить за підтримки народного депутата України Василя Петьовки. Також від імені народного депутата відзначили місцевих жителів, які працюють на благо Ясіня, роблять його кращим та прославляють далеко за межами Рахівщини.

У програмі свята: хід урочистої колони, приготування «Довбушевої юшки» на відкритому вогні, святковий концерт за участі артистів української естради.

Розважали гостей «Довбушевої юшки» Оксана Романюк, Роман Тафійчук, народні артисти України дует «Писанка», Василь Мельникович (Гуцул Хуліган), народні артисти України гурт «Дзвони», гурт «Будьмо», національний академічний ансамбль пісні і танцю «Гуцулія».

Відправ другу:
Залишіть коментар