На посаду керівника управління соціального захисту населення РДА поновлено Марія Спасюк

Закарпатський окружний адміністративний суд ухвалив рішення про повернення Марії Спасюк на посаду керівника управління соціального захисту населення РДА. Також райдержадмінстрація повинна виплатити їй грошову компенсацію за вимушені прогули. Загалом йдеться про суму быля 180 тисяч гривень.

У відкритому судовому засіданні Закарпатський окружний адміністративний суд розглянули заяву екс-начальниці УПСЗН до Рахівської державної адміністрації про визнання протиправним та скасування розпорядження, поновлення на посаді та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Як зазначено в рішенні суду, не пізніше, ніж протягом 10 днів від ухвали і підпису від 14 квітня Марія Спасюк повинна бути поновлена на роботі.

Слід нагадати, що причиною звільнення Марії Спасюк стало порушення Присяги держслужбовця, а підставою звільнення було подання комісії з розгляду дисциплінарних справ стосовно державних службовців. Відповідне розпорядження у лютому 2020 року підписав колишній голова РДА Віктор Медвідь.

Варто відзначити, що представники РДА не надто сумлінно відвідували засідання суду, що теж могло вплинути на хід розгліду.

Відправ другу:
Залишіть коментар