На період карантину ужгородський паб пригощає обідом медиків


Весь світ здригнувся від поширення інфекції COVID-19: карантинні заходи влади, стрес і паніка людей – паралельно до боротьби з вірусом ми руйнуємо економіку і втрачаємо роботу, гроші, спокій, людяність.

Паб “Чорне сонце” довго думали над тим, як вони можуть, будучи зачиненими для відвідування, стати корисними для свого народу у такий складний час та вирішили допомогти тим, хто перший приходить на допомогу, хто ризикує своїм життям і здоров’ям, але цілодобово перебуває на варті здоров’я інших – працівникам Ужгородської станції швидкої медичної допомоги, що на Собранецькій.

Відтак, паб “Чорне сонце” зголосились в час карантину пригощати всіх працівників Станції комплексними обідами. Пакують і доставляють їм прямо на роботу. Хочеться, щоб це зробило їхню, таку важливу, працю – трохи легшою, зекономити їх час, подарувати шматочок турботи і вдячності.

Фонд розвитку молодіжних рухів «Вперед» допомагає втілити цей задум у життя.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.
  1. Не Зрозуміло? А Лікарів нфекційних Відділень шо не треба?-от Там Основна Напруга тепер!А то Чого Тіки-Іменно “Скору помощь”?Хоча і в”Скорій”Робота Теж Напружена Доста!