На Перечинщині завдяки децентралізації вдається ремонтувати дороги (ВІДЕО)


На Закарпатті є чимало населених пунктів, де дороги не ремонтували десятки років.

Це й не дивно, адже часто в країні грошей не вистачає на автошляхи державного значення. Тим не менше, після запровадження адміністративної реформи і утворення ОТГ у багатьох дотаційних населених пунктів з’явився шанс на покращення інфраструктури. Зарічово на Перечинщині – один з таких.

Дороги – чи не найболючіше питання області та й України в цілому. Фінансування часто не вистачає на важливі: міжнародного та державного значення… Що вже тоді говорити про віддалені села. В деяких населених пунктах області дорожнє покриття не відновлювали десятки років. Як-от у Зарічові, на Перечинщині. Проте ситуація змінилася з входженням села до Перечинської ОТГ. Буквально за 2 роки тут вдалося відремонтувати ряд вулиць. Щодо сум, то ще кілька років тому вони були просто нереальними для села.

Додамо, що вулицю Суворова почали ремонтувати нещодавно. Зі слів голови Перечинської ОТГ Івана Погоріляка, були певні проблеми з тендерними процедурами.

У наступному році інфраструктуру в селі також планують вдосконалювати. Голова ОТГ каже, що зробити все й відразу навряд чи вдасться, а от поступово – реально.

Відправ другу:
Залишіть коментар