На найближчій сесії Ужгородської міськради меру Богдану Андріїву висловлять недовіру?

Сьогодні, 15 листопада депутати зібралися на позачергове засідання Закарпатської обласної ради. Серед першочергових питаннь – дострокове припинення повноважень голови та звернення до вищих органів влади з вимогою надати правову оцінку діям, що відбуваються в області, – про це пише ZAKinfo.

Шляхом голосування депутати все ж «зняли» з посади вже екс-голову Олексія Петрова. Щоправда, перед голосуванням Петров, висупаючи перед депутатами, сам заявив про складання повноважень й, під оплески, видалився із зали засідань.

Опісля усунення Олексія Петрова головувати засіданням почав Василь Іванчо. Депутатка від «Батьківщини»Мирослава Ливч висунула пропозицію відсторонити від головування і його. Зрештою, цю пропозицію депутати підтримали, а новим головуючим обрали Ярослава Шукаля, депутата від «Рідного Закарпаття». Після його обрання депутати оголосили перерву в 15 хвилин для консультацій.

За інсайдерською інформацією, під час перерви, яка розтягнулася на майже 40 хвилин, фракції визначалися із кандидатами на посаду нового голови закарпатської облради. Втім, представники «Батьківщини» вирішили йти наперекір попереднім домовленостям, фактично зрадивши нову більшість.

Після завершення перерви, на посаду голови висунувся єдиний кандидат – Володимир Чубірко. За дивним збігом обставин, коли у сесійній залі розпочалася підготовка до таємного голосування, до приміщення увійшли поліцейскі. Правоохоронці зазначили, що до них надійшо повідомлення про замінування, було оголошено евакуацію.

Вже за звичним сценарієм, будівлю ОДА оточили правоохоронці, пожежники та карети швидкої; територію огородили стрічкою; а залу засідань перевіряли кінологи з сабаками та вибухотехніки.

Зрештою, депутатам довелося оголосити дводенну перерву. Засідання продовжать цієї середи, об 11:00

Тим часом, за чутками, за зраду попередньо узгодженого вектору, «Батьківщині» загрожує політичне покарання. Нещодавно у Сваляві вже «зняли» з посади міського голову Юрія Григу, наближеного до партії. А після сьогоднішнього засідання та політичну зраду,

Партія «Батьківщина» має реальні шанси втратити на найближчій сесії єдиного «свого» міського голову – мера Ужгорода Богдана Андріїва.

ZAKinfo

Відправ другу:
Залишіть коментар