На Мукачівщині трапилась пожежа: горів будинок (ФОТО)


1 вересня, о 15:29, до Служби порятунку надійшло повідомлення від мешканців села Завидово Мукачівського району. Вони повідомили про пожежу на території двох приватних обійсть на вулиці Миру.

Загоряння виникло в надвірній споруді, де зберігалося багато сіна. Відтак вогонь швидко поширився на прибудовану поруч іншу надвірну споруду й через щільну забудову міг перекинутися на житлові будинки.

За викликом на місце події прибули два відділення з 18-ї та 19-ї державних пожежно-рятувальних частин. Насамперед вони спрямували зусилля на те, щоб не дати вогню перекинутися на будинки, розташовані впритул до надвірних споруд.

Локалізувати пожежу вдалося о 16:53. Остаточна ж ліквідація загоряння на площі 130 кв.м тривала ще понад дві години – до 19:10. Полум’я знищило покрівлю однієї надвірної споруди на площі 100 кв.м і 2 тонни сіна, а також пошкодило покрівлю сусідньої надвірної споруди на площі 30 кв.м.

“Причину виникнення пожежі, як і суму завданих збитків, встановлюють правоохоронні органи”, – підсумували в Управлінні ДСНС України в Закарпатській області.

Відправ другу:
Залишіть коментар