На Мукачівщині прокуратура через суд намагається повернути державі незаконно виділену землю

Мукачівська окружна прокуратура звернулася із позовною заявою до Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області через виявлені порушення земельного законодавства при виділенні та розпорядженні земельною ділянкою вартістю 1,3 млн грн, повідомляють на сайті Закарпатської обласної прокуратури.

Прокурором під час моніторингу Публічної кадастрової карти та Державного реєстру речових прав на нерухоме майно встановлено факт «подвійної» приватизації землі закарпатцем. Так, у 2017 році громадянин безоплатно одержав землю на території Ужгородського району для ведення особистого селянського господарства. Вже за рік він повторно одержав ділянку такого ж цільового призначення у Мукачівському районі, яку в подальшому відчужив на користь третіх осіб.

Таким чином чоловік порушив ч. 4 ст. 116 ЗК України, де зазначено, що передача земельних ділянок безоплатно у власність громадян проводиться лише один раз за кожним видом використання. З огляду на це прокуратура наполягає на витребуванні незаконно набутої ділянки назад у власність держави. Судовий розгляд вказаної справи триває.

Відправ другу:
Залишіть коментар