На Міжгірщині провели семінар-тренування з питань підготовки до зимового туристичного сезону

25 листопада 2020 року, за ініціативи Управління ДСНС України у Закарпатській області та Управління туризму та курортів Закарпатської ОДА, на виконання протокольного доручення від 13.10.2020 року, проведено семінар з питань підготовки до зимового туристичного сезону та безпеки подорожуючих з виїздом в с. Ізки Міжгірського району.

Рятувальники, власники гірськолижних витягів, суб’єкти туристичної галузі та представники національного природного парку ,,Синевир” та влади зібралися щоб обговорити нагальні питання безпечного відпочинку у Карпатах. У заході, що відбувся під головуванням начальника Управління ДСНС України у Закарпатській області Мирослава Щербея, взяли участь: заступниця голови Закарпатської ОДА Ольга Травіна, начальниця Управління туризму та курортів Маріанна Готра та голова Міжгірської РДА Віталій Цімбота.

Разом із питанням безпеки туристів у горах було обговорено безпечні умови експуатації та утримання гірськолижних трас.

Учасниками виїзного семінару було також обговорено готовність Міжгірщини та Воловеччини до відкриття гірськолижного сезону, поводження туристів в гірські та природно-заповідній зоні. Крім того, обговорювали питання обов’язковості реєстрації туристів і відпочиваючих та проведення з ними роботи щодо дотримання заходів безпеки тощо. Учасникам надано розроблені буклети на тему ,,Безпека туристів в горах”.

Далі, від теорії перейшли до практики. Фахівці Воловецької гірської пошуково-рятувальної групи, куди входять чотири відділення: смт Усть-Чорна, с. Пилипець, смт Міжгір’я та с. Нижні Ворота, провели практичні тренування. Разом вони відпрацювали навички в питаннях евакуації потерпілих з крісельного витягу при його аварійній зупинці, транспортування постраждалого із травмою хребта на всюдиході ,,Богун” та надання першої долікарської допомоги постраждалим.

Відправ другу:
Залишіть коментар