На місцевих виборах у Закарпатті побачимо роздачу гречки, тітушок і гроші в конвертах?

Експерти прогнозують, що місцеві вибори будуть схожі на скандальну виборчу кампанію у Чернігові.
Місцевих виборах
Регіональні вибори, що відбудуться в Україні в жовтні 2015 року, мало чим відрізнятимуться від скандальної кампанії в Чернігові, під час якої Геннадій Корбан серйозно поступився кандидатові від влади Сергієві Березенку. Про це пише журналіст Денис Казанський у черговому номері журналу «Тиждень».

«Уже зараз можна стверджувати, що регіональні вибори, що відбудуться в Україні вже за кілька місяців, мало чим відрізнятимуться від кампанії в Чернігові. Ми, безперечно, побачимо і продуктові набори, і гречку, і тітушків, і гроші в конвертиках», – пише він.

Як виявилося, зазнає Казанський, скинути корумпований режим Януковича та зупинити просування окупаційних військ українцям виявилося легше, ніж відмовитися від голосування за відвертих пройдисвітів в обмін на їжу.

«Кажуть, любов народу до гречкосіїв породжує бідність. Але ж бідність сама є наслідком голосування в обмін на продуктові набори. Тож справжнього покращення годі чекати, допоки нам нарешті не вдасться розірвати це замкнене коло», – резюмує автор.

Відправ другу:
Залишіть коментар