На КПП "Солотвино" трапився конфлікт між водієм та правоохоронцями (ВІДЕО)

Відповідний відеоматеріал оприлюдено в групі “Тячівщина активна” в соцмережі FB.

“ПРОПУСКНИЙ ПУНКТ СОЛОТВИНО. Неадекватна поведінка МИТНИКІВ та ПРИКОРДОННИКІВ. Відомі особи, Прикордонники ZK-1791 Олеся Гелетей, Таможник ZK-2502 Богдан Анатолійович Ромжа.” – йдеться у дописі.

З відео можна зробити висновки, що подорожуючий порушив режим руху в ПП, або відмовляв силовикам у догляді авто, однак поведінка правоохоронців однозначно викликає питання до їх керівництва.

ОНОВЛЕНО:

Під час митного оформлення транспортного засобу іноземної реєстрації виявлено, що автомобіль знятий з обліку в уповноважених органах іноземної держави.

Інспектор митного посту «Солотвино» надав водієві картку відмови у пропуску на митну територію України, яку водій відмовився приймати. Через це виник конфлікт, участь в якому взяли також працівники Державної прикордонної служби.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 30 коментарі (-ів)
 1. Як що він не винуватий, то або з поліцією І таможниками має розібратись поліція, а якщо вона не розбереться то потрібно вломити всім пи…и, і ще стянути гроші за зломану ручку чи що там,думаю так буде справедливо, а нвступного разу поліцейскі будуть думати як хамити і виривати людей з машин

 2. Вони држслужбовци и немають право з людьми так поводитися кончени зеленському се видео на сторинку скиньте и буде якийись толк вин их накаже .

 3. Я одно не розуміву нахера пертися на границю якшо з документами не порядок на шо такі люди сподіваються! Самі учать на взятку а потом ревуть бо не пускають!

 4. Де повне відео?? Ще ні разу не бачив щоб люди на рівному місці себе так поводили. Є причина завжди чому правоохорнці себе так поводять.

 5. Воділа нюхнув і поводиться як хоче , а не як вимагає закон! Державні службовці виконують свої обов’язки ! З такою людиною як цей обкурений водій , так і треба поводитися. Закони є для всіх одні , а не для нього окремі правила. Бидло цей водій!

 6. Моя думка, водій не правий.
  Органи перевірили документи і машину і водій поїхав дальше!!! Нашо того цирку і вияснень, хто правий а хто ні! То їхня робота!
  Якшо водій нічого не приховує із забороненого і хоче просто переіхати границю, то чому йому не дати перевірити його автомобіль і поїхати дальше…
  нашо показувати своє я???
  Пограничники, митники і контрабандисти, то є їхня робота!!! Від них також вимагають, шоб вони робили свою роботу!!!
  Я теж кожен тиждень є на кордоні і тоже мій автомобіль оглядають! То є їхня робота!

  То є моя думка

 7. Я дуже часто їзджу через цей КПП і ставлення митників до людей це просто жах! Я ні разу не проходжую цей КПП щоб до мене не було претензій, зайвих звичайно. Всі документи в мене в порядку

 8. По любому силовики не праві ! Хто вони такі ? Я як хочу так іду в мене камера значит я правий і мені насрати на закон!!!

 9. Скажу то что слышал от товарища друга из детства,который живет и работает в Питере,еще при Совке,туда уехал.. Недавно у него умерла мама,ехал на похороны на родину,документы все показывает и паспорт усср и похоронку..и все уплочено…и стоитт такой шмаркач 20 летный и говорит 10 баксов и проезжаешь или загоняем машину на 5 часовый дотошный досмотр!И ето на нашей таможне!!!