На КПП "Лужанка" 16-річний громадянин Угорщини пропонував хабар

Прикордонник-строковик викрив юного хабародавця, інформують на сторінці Держприкордонслужби України в мережі Фейсбук.

З грудня 2020 року в пунктах пропуску до перевірки документів у громадян, які перетинають кордон, залучаються прикордонники-строковики.

Військовослужбовці-строковики, які мають вищу освіту, спочатку проходять навчання в Головному центрі підготовки особового складу Держприкордонслужби імені генерал-майора Ігоря Момота, потім стажуються в підрозділах охорони кордону та після успішного складання іспитів залучаються до служби.

Окрім специфіки здійснення пропускних операцій, військовослужбовцям доводять вимоги антикорупційного законодавства та алгоритми дій під час спроб пропонування їм неправомірної вигоди.

Зокрема учора під час паспортного контролю в пункті пропуску «Лужанка» підкупити прикордонника-строковика Мукачівського загону спробував 16-річний громадянин Угорщини. За безперешкодний перетин держрубежу юний іноземець запропонував прикордоннику хабар у розмірі 500 гривень.

Військовослужбовець відповів категоричною відмовою на таку пропозицію іноземця. Про виявлення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 ККУ, повідомлено співробітників поліції.

Відправ другу:
Залишіть коментар