На КПП "Дяково" угорець намагався незаконно перевезти цигарки (ФОТО, ВІДЕО)

Як інформують в пресслужбі Мукачівського прикордонного загону зазначають, 260 пачок безакцизних сигарет угорець спробував приховати у запасному колесі. Цигарки виявили під час поглибленого огляду авто та встановленим порядком вилучила виявлені сигарети

Потай провезти через кордон тютюнові вироби намагався 35-річний громадянин Угорщини, який прибув у пункт пропуску мікроавтобусом «Мерседес Спринтер». 260 пачок безакцизних сигарет угорець спробував приховати у запасному колесі. Незаконні наміри іноземця спільна оглядова група викрила під час поглибленого огляду авто та встановленим порядком вилучила виявлені сигарети.

І, поки прикордонники діставали сигарети із сховку, угорець, ймовірно, побоюючись відповідальності, став переконувати наряд у тому, що то не його «запаска» і його просто «підставили».

“Зауважимо, що це, чи не найрозповсюдженіше виправдання горе-контрабандистів, яке доводиться чути прикордонникам при виявленні прихованого тютюну. Втім, на прийняття законних рішень, такі «аргументи» не впливають”.

Відправ другу:
Залишіть коментар