На Іршавщині пройшов турнір з вільної боротьби (ВІДЕО)


На Іршавщині, в селі Білки, пройшов турнір з вільної боротьби.

Виборювали звання кращого кілька десятків учасників. Вікова категорія – різна.

І хоча дехто з хлопців займається відносно нещодавно – технічні прийоми : підніжки, кидки, захоплення – виконують дуже вправно. Завдання одне – покласти суперника на лопатки.У місцевих хлопців величезний потенціал, каже тренер Ігор Терлецький. Згадує, що коли починали в Білках кілька років тому – дітей було небагато.

Такі змагання, кажуть організатори, дають можливість проявити себе і заявити про себе. Щодо самих учасників то кожного у цей спорт спонукало прийти щось своє. Когось ображали і захотілося дати відсіч, когось привели батьки, а хтось почав займатися за компанію з друзям. Загалом змагання вдалися.

Єдине, чого не вистачало учасникам, батькам та тренеру – простору. Спортивний клуб діє на базі школи і виділеного приміщення для всіх бажаючих займатися вільною боротьбою не вистачає. Проте організатори сподіваються, що після утворення Білківської ОТГ в громаді більше уваги приділятимуть спорту і навіть побудують спортивний комплекс.

Варто сподіватися, що невдовзі, на Іршавщині з’явиться сучасний спорткомплекс. Адже талановитих, перспективних спортсменів там чимало.

Відправ другу:
Залишіть коментар