На додатковий соціально-медичний захист в Мукачеві вже витрачено 1,5 млн. гривень

Про це повідомила начальник управління праці та соціального захисту населення Мукачівського міськвиконкому Наталія Зотова під час прес-конференції. Загальний обсяг програми, яку прийняли депутати міської ради становить майже 5 млн. гривень.
DSC_0010

«Це насамперед стосується компенсації дороговартісного лікування. Вже визначено перелік документів, які подаються на розгляд комісії – це насамперед висновки медичних фахівців. І саме вони визначають, скільки коштів необхідно на це лікування. В нас вже були випадки, коли ми виділили суми в розмірі 80 тисяч на лікування дитини. Цим буде врятовано життя. Тому прохання – не подавати на компенсації суми в розмірі 400-500 гривень. Це програма для компенсації дороговартісного лікування» , – каже Зотова.

Також начальник управління констатує – громадяни мають право на отримання і пільгових рецептів і вони мають цим право скористатися. «Якщо людина має право на пільговий рецепт – вона має цим скористатися. Люди мають знати свої права. Це компенсується з державного бюджету».

Мукачівська міськрада

Відправ другу:
Залишіть коментар