На Боржавських полонинах Закарпаття можна зустріти відпочивальників з усієї України


Видовищні спортивні змагання, мандрівки на карпатські вершини та просто приємний відпочинок. З року в рік в село Пилипець їдуть тисячі туристів.

2020-тий не став винятком. Приємним та незабутнім відпочинок може бути не лише на морському узбережжі, переконана пані Тетяна з Одеси. Жінка каже, в горах є своя краса, і саме для того, щоб нею насолодитись приїжджає сюди вже не перший рік. На Боржавських полонинах зараз зустріти можна відпочивальників з усієї України. Хтось готувався до подорожі заздалегідь, а хтось змінив плани, і замість поїздки – за кордон вирішив мандрувати рідними Карпатами. Кожен обирає для себе той відпочинок, який до вподоби. Когось ваблять мандрівки гірськими схилами, інші приїжджають, щоб поспостерігати за видовищними змаганнями з парапланеризму, які тут проводять щороку. Якщо на початку літа через карантинні обмеження туристів ще було не так багато, то серпень – став дійсно рекордним по відвідуваності, каже голова села Пилипець.

Село дійсно має великий туристичний потенціал, адже розваги тут є на будь –який смак: це і гірські мандрівки і польоти на пара планах і – гірськолижні спуски. Щоб максимально посприяти розвитку туризму розбудовують тут і інфраструктуру. Вже восени планують завершити ремонт дороги до підйомників,зараз тривають роботи з викладення бруківкою території біля сільської ради, також активно вирішують проблему з утилізацією сміття. Ну а потенціал, який подарувала сама природа тут будуть намагатись розвивати. Тож, Полонина Боржава має усі шанси стати одним з 25 туристичних магнітів України.

Відправ другу:
Залишіть коментар